O MĚŘENÍ NIELSEN

VAŠE VOLBA

Televize a způsoby, jakým ji sledujeme, zaznamenala výrazné změny od té doby, co společnost Nielsen začala s měřením televizní sledovanosti v roce 1950. Dnes máme možnost sledovat programy v kteroukoli dobu na vícero zařízeních, což vyžaduje schopnost rychle zdokonalovat možnosti měření sledovanosti.

Spotřebitelé se mění s dobou, což platí i pro společnost Nielsen. S vývojem technologií a tím, jak se mediální společnosti snaží najít nové způsoby jak přilákat diváky, porozumění tomu, na co se diváci dívají, a na jakém zařízení, je důležitější než kdy jindy. V dnešní době je zhlédnutí videa osobní a mobilní zkušenost – kdykoli a kdekoli. Naše společnost je schopna poskytnout relevantní metriku, která je nezbytná pro úspěšný marketing a plánovaní, a úspěšný růst.

Jako globální leader na poli informačních technologií a měření se zavazujeme chránit soukromí a bezpečnost dat, která sbíráme, procesů s nimi a jejich použití. Zatímco naše produkty pro digitální měření nejsou používány pro Vaší identifikaci žádným způsobem, pomáhají nám a našim klientům měřit a analyzovat aktivitu svých klientů na různých médiích, jejich online chování a použití mobilních a jiných technologií, a nabídnout náhled na jejich spotřebitelské chování.

VAŠE VOLBA

Nielsen věří, že byste měli mít na výběr, zda chcete přispět do našeho výzkumu a poznatků. Chcete-li se odhlásit z měření Nielsen na tomto zařízení, musíte v nastavení zařízení použít pouze možnosti „Sledování aplikací / Omezení sledování reklam“ (pro zařízení iOS) nebo „Odhlášení z přizpůsobení reklam“ (pro zařízení Android). Pokud máte tuto aplikaci na více než jednom mobilním zařízení, budete muset změnit nastavení na každém zařízení.

Pokud po odhlášení změníte názor a chcete se znovu přihlásit, deaktivujte / aktivujte možnosti „Omezit sledování reklam“ / Sledování aplikací (pro zařízení iOS) nebo „Odhlásit se z personalizace reklam“ (pro zařízení Android) ) v nastavení vašeho zařízení.

Pro více informací o našich produktech digitálního měření a Vašich možnostech, navštivte prosím naši stránku ochrana soukromí.